مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان

roshd
به گزارش روابط‌عمومی پارک علم و فناوری استان سمنان، دانشگاه دامغان با همکاری مرکز رشد واحدهای فناور دامغان پارک علم و فناوری استان سمنان، «جشنواره طرح و ایده‌های برتر» را برگزار می‌کند.

مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری استان سمنان ضمن اعلام این خبر گفت: شهروندان، دانشجویان، دانش‌آموزان، فرهنگیان، کارمندان و… می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را برای دبیرخانه این جشنواره، مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دامغان این پارک ارسال کنند.

حمید هراتی زادهدکتر حمید هراتی زاده با بیان اینکه زمینه‌ی اصلی این جشنواره گردشگری و کشاورزی است، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره فراهم آوردن زمينه جذب و پذيرش و شناسايي ايده‌هاي ارسالي از سوي شهروندان خلاق، مبتکر و صاحب ایده بوده و دامنه كاربرد آن شامل ايده‌هاي ارسالي از سوي ايده‌پردازان مي‌باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پارک علم و فناوری استان سمنان طرح‌ها و ایده‌های برگزیده و قابل تجاری‌سازی جشنواره را در مرکز رشد واحدهای فناور دامغان این پارک مستقر خواهد کرد.

شایان ذکر است علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند با مراجعه به تارنمای جشنواره به نشانی idea.du.ac.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.